Рецептури Рецептури

Рецептури

"Зееландія" пропонує надзвичайні можливості для розширення асортименту сучасних виробів.

Паска Сирно-цитрусова

Вишукана сирна паска приємного жовтого кольору, з повітряним ніжним м’якушем та цитрусовим ароматом.

Паска Чоко-Цитрус

Сучасна інтерпретація класичної паски з поліпшеною смако-ароматикою. Волога текстура виробу з цитрусовим ароматом та шоколадними дропсами.

Кексова паска Кокосова

Пухка, соковита, з яскравим смаком кокоса, ванілі та тонким присмаком вершкового масла.

Паска Бісквітна

Легка та ніжна дрібнопориста структура цієї паски на основі бісквітного тіста, оздоблена шоколадною помадкою. Є чудовою альтернативою традиційній пасці.

Ромова Бабка-бріош

Соковита: завдяки просочуванню сиропом на основі Голден Нектар, ароматна: завдяки додаванню прянощів, та неймовірна смачна - ця ромова бабка-бріош з дрібнопористою структурою стане родзинкою вашого асортименту.

Бейгл здобний

Цікавий варіант для сніданку чи перекусу. Цей здобний бублик зазвичай розрізають навпіл і кладуть всередину начинку: м’який сир, вершкове масло, джем.

Булочка з корицею Сіннабон

Ніжні булочки з корицею, вкриті смачною шоколадною глазур’ю. Неможливо встояти перед незрівняним ароматом цієї здоби.

Булочка Веронська з покриттям

Ці маленькі булочки зі смаком ванілі стануть ще смачнішими, якщо вкрити їх шаром глазурі зі смаком банану або ніжним ягідно-йогуртовим смаком.

Кекс Пандоро шоколадний 2024

Культовий зірковий кекс, що поєднує яскравий смак та аромат кави, какао, кориці і ванілі з розкішно-соковитою текстурою м’якушки. Однофазний спосіб приготування.

Крафін Кава-Шоколад

Оригінальний рецепт святкової випічки - мегашоколадний крафін з кавовим смаком та ніжною, характерною для крафіну, структурою.

Ломбардійський панетон

Варіація італійського панеттоне з ніжнім, волокнистим, ароматним м’якушем. Глибокий аромат, збагачений цукатами смак та мінімалістичний декор – це те, що робить італійську випічку такою особливою. Безопарний спосіб приготування.

Панетон Італійський 2024

Панетон з присмаком святкової Італії. Ніжне м’яке тісто, спокусливе поєднання ванілі, цукатів та соковитих родзинок — у цю випічку легко закохатися з першого шматочка. Безопарний спосіб приготування.