<strong>Шоколад.</strong> <strong>Шоколад.</strong>

Шоколад.

Тринідад.

Натуральний шоколад у дропсах – найпопулярніший та найулюбленіший інгредієнт для приготування десертів. Обравши Тринідад для своїх виробів, ви зможете пропонувати клієнтам вишукані високоякісні вироби за прийнятною ціною. Тринідад від Zeelandia Ukraine  - це український шоколад, який можна використовувати для приготування цукерок, різноманітних тістечок, кремів, тортів та найніжніших ганашів. Також рекомендуємо використовувати професійний шоколад в якості покриття та декорів, здоби та інших кондитерських виробів. Тринідад – шоколадна історія, народжена в Україні.

Zeelandia коледж.

Хочете дізнатися більше про роботу з шоколадом? Переходьте за посиланням на YouTube канал та дивіться майстер-класи по шоколаду від українського шоколатьє.

Тринідад Дарк без доданого цукру

Професійний натуральний чорний шоколад БЕЗ ДОДАНОГО ЦУКРУ (71%), вироблений в Україні. З оригінальним смаком та корисним складом. Не містить замінників чи еквівалентів какао-масла. В дропсах (d=10-15 мм).

Тринідад Мілк без доданого цукру

Професійний натуральний молочний шоколад БЕЗ ДОДАНОГО ЦУКРУ (40%), вироблений в Україні. З оригінальним смаком та корисним складом. Не містить замінників чи еквівалентів какао-масла. В дропсах (d=10-15 мм).

<strong>Тринідад Екстра Дарк 73% </strong>
Тринідад Екстра Дарк 73%
<strong>Тринідад Дарк 58%</strong>
Тринідад Дарк 58%
<strong>Тринідад Мілк 38%</strong>
Тринідад Мілк 38%
<strong>Тринідад Вайт 30%</strong>
Тринідад Вайт 30%
Тринідад

Корисні поради та все про роботу з шоколадом.

Чоко стаканчики.

Смачне частування для вибагливих гурманів.

Введіть ваш e-mail.
Залиште Ваше питання.
Придбати меншу розфасовку шоколаду Ви можете в інтернет-магазинах.