Bake4<strong>Ukraine</strong> Bake4<strong>Ukraine</strong>

Bake4Ukraine

Bake4Ukraine

гуманітарний проект, заснований в Броварах 25 лютого 2022 року сім’єю Андрія та Аренди Василенків та компанією Zeelandia Ukraine. Упродовж перших 58 днів війни ми випікали свіжий хліб, варили перші страви аби забезпечити їжею броварчан в потребі, наших захисників та працівників критичної інфраструктури Броварів та району.  Сьогодні Bake4Ukraine фокусується на залученні міжнародних ресурсів для відновлення постраждалих від війни пекарень та підтримки новостворених хлібопекарських виробництв, що забезпечуватимуть харчову безпеку в своїх територіальних громадах. 

<strong>Етап 1. </strong><strong>Bake4Ukraine</strong>
Етап 1. Bake4Ukraine

Упродовж перших трьох місяців війни (на базі Zeelandia та Голландської пекарні 21.3) ми з допомогою команди броварчан-волонтерів випікали свіжий хліб та варили перші страви аби забезпечити їжею всіх, хто її потребував. Під нашою опікою були самотні та літні жителі Броварів та району, люди з обмеженими можливостями, багатодітні сім’ї, лікарні, реабілітаційні центри та наші захисники.

<strong>Етап 2. </strong><strong>Food4Ukraine</strong>
Етап 2. Food4Ukraine

Родина Василенко залучила до нон-стоп підтримки Bake4Ukraine неймовірну кількість іноземців, охочих допомогти українцям. Прості люди з Голландії, США включилися в марафон благодійності. Величезну підтримку надала материнська компанія Zeelaпdia та офіси компанії в Польщі. 

Гуманітарна допомога спрямовується на жителів деокупованих регіонів та наших військових. 

<strong>Етап 3. Підтримка пекарень.</strong>
Етап 3. Підтримка пекарень.

Bake4Ukraine, починаючи з липня 2022, фокусується на розвитку хлібопекарської галузі України, підтримці та відновленні малих пекарень, що постраждали від війни. В цьому починанні ми маємо потужну підтримку Zeelandia Group, голландського уряду та європейських виробників-хлібопеків.

Робота Bake4Ukraine

стала і залишається можливою завдяки надійній підтримці королівської групи компаній Zeelandia та допомозі багатьох організацій і тисяч людей з усього світу, які підтримували нас фінансово, молитвами та співпереживанням.

Введіть ім'я або назву підприємтсва
Подати заяву на отримання допомоги.