Рецептури Рецептури

Бонбон Тропік

З кремовою шоколадно-фундучною начинкою, карамеллю та бананово-анасовою начинкою і все це в оболонці з чорного шоколаду.

Корпус

0,220 кг   Тринідад Дарк

Наповнювач 1

0,050 кг   Крем Лайт Ананас
0,050 кг   Преста Банан
0,050 кг   Мірор Карамель

Наповнювач 2

0,150 кг   Чоколіна фундук-шоколад

Спосіб приготування

Корпус: перед використанням шоколад Тринідад Дарк необхідно протемперувати. Для цього розігрійте шоколад в темперувальній машині до 50ºС, а потім охолодіть до 28ºС і розігрійте повторно до температури, що не перевищує 32ºС. Робоча температура шоколаду після темперування 30-31ºС.

Наповнювач 1: змішати Крем Лайт Ананас, начинку Преста Банан та Мірор Карамель.

Формування цукерки: підготовлений шоколад Тринідад Дарк вилитити в полікарбонатну форму (суху та очищену від жиру). Рештки шоколаду відразу вилити з форми. Поставити на охолодження при температурі 8ºС протягом 5-7 хв. При застиганні на стінках форми шоколад утворює корпус для цукерок. Потім наповніть корпус цукерки начинкою 1 (Кремй Лайт Ананас, Преста Банан та Мірор Карамель) та наповнювачем 2 (Чоколіна фундук-шоколад). Після застигання начинки 2 поверх форми нанесіть шар темперованого шоколаду Тринідад Дарк, щоб закрити дно цукерки. Після чого ставимо на охолодження при температурі 8±2ºС. Після охолодження різниця з температурою навколишнього повітря має бути не більше 8ºС. Обережно вилучити цукерки з форм.

Бонбон Тропік