• Фрутбері Фрутбері

    Фрутбері.

    Це шматочки натуральних ягід та фруктів (12-40%) в гелі. Фруктові начинки Фрутбері насичені фруктами, смаком та тектсурою.

arrow down icon
Найкращі рецептури та поради
Великодня випічка.

Від технологів Zeelandia чудовий атлас, що стане провідником у світі великодніх виробів. Тут зібрані найвдалиші рецептури дріжджових та кексових пасок.

Тренд на американську кондитерку
Брауні

Варто лише промовити "брауні", як на думку спадає багата, волога шоколадна текстура цих відомих американських тістечок. А ми пропонуємо Вам спробувати їх у різних смаках: від класичних темних, до блонді - з білим шоколадом.

Кексові донати Кексові донати
Модний світовий тренд вже в Україні
Кексові донати.

Чому ми випікаємо донати, а не смажимо? Модний тренд, що подорожує світом. Смачна випічка до будь-якого сезону чи свята.

Житній хліб Житній хліб
Регіональні вподобання українців
Гостинці України.

Смачні гостинці з різних регіонів України. Житні хліба, з різними текстурами, регіональнми "родзинками", зроблені з душею українцями для українців.

keepexploring.

Разом з нашими клієнтами ми досліджуємо хлібопекарський та кондитерський ринок. Завдяки нестандартному мисленню, ми знаходимо креативні способи для досягнення успіху нашими клієнтами. Ми ніколи не втрачаємо допитливості та постійно шукаємо найкращі можливості.