Про Zeelandia Про Zeelandia

Благодійність

Окрім основної діяльності на ринку постачальників інгредієнтів для хлібопекарської та кондитерської промисловості, компанія «Зееландія» в Україні активно підтримує дітей з особливими потребами.

Проект «Перспектива 21/3», передбачає соціальну адаптацію дітей та їх пристосування до життя та організація класів в яких навчаються діти з синдромом Дауна та іншими складнощами у розвитку.

Активно підтримуємо щорічний благодійний турнір по боулінгу серед корпоративних команд «Кубок відкритих сердець», організований Всеукраїнською благодійною організацією «Даун Синдром». Головною метою турніру є збір коштів для забезпечення «сонячних» дітей можливістю отримувати доступні і якісні послуги у Центрі раннього розвитку.

Проекти для фонду «Джерело милосердя». Щороку на Різдво співробітники «Зееландія» готують подарунки для дітей-інвалідів та організовують спеціальні візити для привітання дітей. За фінансової підтримки нашого підприємства продовжує роботу проект «Спеціалісти дітям»: два логопеда, масажист та вчитель відвідують дітей з особливими потребами вдома та допомагають у розвитку дітей. Третій проект – «Літній табір», який дає можливість дітям виїхати на відпочинок на природу для спільного спілкування та ігор.

Благодійність