Рецептури Рецептури

Бонбон Камілла

Мигдалева та кокосова начинка з нотками білого шоколаду і все це огорнуте в молочній глазурі.

Корпус

0,220 кг   Сатіна Мілк

Наповнювач 1

0,040 кг   мигдаль

Наповнювач 2

0,067 кг   Сатіна Вайт
0,067 кг   Фондант
0,033 кг   патока
0,073 кг   кокосова стружка

Спосіб приготування

Корпус: перед використанням кондитерську глазур Сатіна Мілк розігріти в темперувальній машині до 40ºС. Робоча температура кондитерської глазурі 34-35ºС.

Наповнювач 1: подрібнити мигдаль.

Наповнювач 2: кондитерську глазур Сатіна Вайт розігріти в темперувальній машині до 40ºС, змішати з Фондантом та патокою.  Додати кокосову стружку та перемішати. Температура начинки не має перевищувати 30ºС.

Формування цукерки: підготовлену кондитерську глазур Сатіна Мілк вилитити в полікарбонатну форму (суху та очищену від жиру). Рештки глазурі відразу вилити з форми. Поставити на охолодження при температурі 4ºС протягом 5-7 хв. При застиганні на стінках форми глазур утворює корпус для цукерок.

Потім наповніть корпус цукерки подрібненим мигдалем та наповнювачем 2 (Сатіна Вайт з Фондантом, патокою та кокосовою стружкою). Після застигання начинки 2 поверх форми нанесіть шар кондитерської глазурі Сатіна Мілк (температура 35ºС), щоб закрити дно цукерки. Після чого ставимо на охолодження при температурі 8±2ºС. Після охолодження різниця з температурою навколишнього повітря має бути не більше 8ºС. Обережно вилучити цукерки з форм.

Бонбон Камілла