Новини

Нуль відходів та перемога над пластиком.

Проекти відповідального споживання та виробництва на підприємстві втілені в життя.

Завдяки нововведенням на підприємстві - встановленні силосу для безтарного зберігання олії – ми змогли відмовитися від використання пластику на виробництві. Рішення пов'язані з оптимізацією виробництва, мають колосальний вплив на зменшення оборотності пластику на підприємстві. В середньому в рік на підприємстві використовувалося 4000 пластикових пляшок, відтепер 0 пластику. Тобто завдяки безтарному зберіганню олії в рік ми позбулися 320 кг пластикових пляшок.

Інший проект по встановленню силосу для цукру допоміг колосально зменшити використання поліпропіленової плівки за рахунок зникнення з обігу мішків. Оскільки проект тільки втілений у життя ми підрахували, що при зберіганні цукру ми можемо позбутися більш ніж 3,5 т мішків в рік, які в свою чергу складаються з поліпропілену (пластику) та вкладишу-плівки. Як платикова пляшка так і поліпропіленовий мішок потребуюють приблизно 400-500 років, щоб повністю розкластися в природніх умовах. Завдяки безтарному зберіганню в рік ми позбулися 4 т сміття.

Інший приклад відповідального споживання та виробництва – це сортування сміття на підприємстві. Щодня в офісі та виробництві ми сортуємо окремо папір та картон, пластик та поліетилен, та змішаний тип відходів. Завдяки сортуванню відходів ми повертаємо цінні ресурси, які містяться у смітті, в нашу економіку – на переробні підприємства. Це суттєво заощаджує кошти на вивезення та переробку відходів.

Збережемо життя на краще!

Нуль відходів та перемога над пластиком.