![Новини Новини](https://www.zeelandia.ua/news/@@images/image-1280-08e3ed90bec4b638af95be20786c6944.jpeg)
![Новини Новини](https://www.zeelandia.ua/news/@@images/image-768-7874286a9218bed09433ef6a22fde265.jpeg)
Нуль відходів
та перемога
над пластиком.
Проекти відповідального споживання та виробництва на підприємстві втілені в життя.
Завдяки нововведенням на підприємстві - встановленні силосу для безтарного зберігання олії – ми змогли відмовитися від використання пластику на виробництві. Рішення пов'язані з оптимізацією виробництва, мають колосальний вплив на зменшення оборотності пластику на підприємстві. В середньому в рік на підприємстві використовувалося 4000 пластикових пляшок, відтепер 0 пластику. Тобто завдяки безтарному зберіганню олії в рік ми позбулися 320 кг пластикових пляшок.
Інший проект по встановленню силосу для цукру допоміг колосально зменшити використання поліпропіленової плівки за рахунок зникнення з обігу мішків. Оскільки проект тільки втілений у життя ми підрахували, що при зберіганні цукру ми можемо позбутися більш ніж 3,5 т мішків в рік, які в свою чергу складаються з поліпропілену (пластику) та вкладишу-плівки. Як платикова пляшка так і поліпропіленовий мішок потребуюють приблизно 400-500 років, щоб повністю розкластися в природніх умовах. Завдяки безтарному зберіганню в рік ми позбулися 4 т сміття.
Збережемо життя на краще!
![Нуль відходів та перемога над пластиком. Нуль відходів та перемога над пластиком.](https://www.zeelandia.ua/news/nul-vidkhodiv-ta-peremoha-nad-plastykom/@@images/image-400-6c1f6ec295d01adec9dd5174652c10bf.png)