![Новини Новини](https://www.zeelandia.ua/news/@@images/image-1280-08e3ed90bec4b638af95be20786c6944.jpeg)
![Новини Новини](https://www.zeelandia.ua/news/@@images/image-768-7874286a9218bed09433ef6a22fde265.jpeg)
Гуманітарна
міссія
BAKE4UKRAINE
25 лютого Zeelandia Ukraine започаткувала гуманітарну міссію BAKE4UKRAINE для допомоги громаді м. Бровари, де локалізоване наше підприємство.
Упродовж 58 днів війни ми опікувалися броварчанами в потребі, допомогали захисникам та працівникам життєво важливої інфраструктури нашого міста та району. Свіжий хліб, суп, психологічна підтримка містян, доставка гуманітарних вантажів – наш внесок в наближення великої Перемоги України та те, на чому ми фокусувалися під час першої фазі міссії (25.02.2022 - 23.04.2022)
Діяльність BAKE4UKRAINE стала можливою завдяки підтримці Благодійної організації «Перспектива 21.3», Церкви ЄХБ «Благодать», Голландської пекарні 21.3 та Caffe 21.3, а також багатьох волонтерів з Броварів та тисяч людей з усього світу, які підтримували служіння фінансово, молитвами та співпереживанням.
Зараз працюємо над можливістю втілення в життя наступного етапу BAKE4UKRAINE – допомога підприємцям у відкритті міні-пекарен на територіях, що постраждали від бойових дій.
![Гуманітарна міссія BAKE4UKRAINE Гуманітарна міссія BAKE4UKRAINE](https://www.zeelandia.ua/news/humanitarna-missiya-bake4ukraine/@@images/image-400-ab715ffc6e5c073f90b38b8e33752bfa.png)