Новини

17 років успішного ведення бізнесу в Україні

За 17 років як команда спеціалістів ми стали більш зрілими та досвідченими. На сьогодні ми маємо «розумний» завод, оснащений сучасним обладнанням, власні виробничі потужності, лабораторії контролю якості продукції, а також сильну технологічну підтримку, відділ R&D та національне покриття.

За 17 років як команда спеціалістів ми стали більш зрілими та досвідченими. На сьогодні ми маємо «розумний» завод, оснащений сучасним обладнанням, власні виробничі потужності, лабораторії контролю якості продукції, а також сильну технологічну підтримку, відділ R&D та національне покриття. Зі своєю продукцією ми вийшли на міжнародні ринки: Індія, Індонезія, Грузія, Румунія, Польща… 

Світ змінюється швидкими темпами. Як Глобальний гравець з 120-річним досвідом, на сьогодні ми маємо доступ до міжнародних центрів експертиз групи Zeelandia та можемо відслідковувати світові тренди.

Як частина Глобальної групи, «Зееландія» в Україні активно долучається до міжнародних проектів. За 17 років ми здобули дорослу експертну думку, яка робить нас помітною в міжнародних масштабах. Наші спеціалісти надають всебічну експертну підтримку та діляться своїм досвідом та знаннями у впровадженні нових продуктів, запуску та налагодженні виробництв в інших країнах, де присутня "Зееландія".

На сьогодні ми здобули нові експертні знання в хлібному напрямку та активно вивчаємо нові технології заморозки та пастеризації хліба. Ті продукти, які ми виводимо на ринок відповідають не лише найсучаснішим споживацьким трендам, а й дотримані високих стандартів безпеки харчових продуктів ISO, HACCP, FSSC. Тому що однією з віх стратегії Соціальної відповідальності компанії є піклування про здоров’я співробітників, клієнтів та кінцевих споживачів.

Ми дуже вдячні нашим Клієнтам за те, що Ви постійно тримаєте нас в тонусі та надихаєте нас і стаєте тією рушійною силою, що спонукає нас шукати нові шляхи для успішного ведення Вашого бізнесу.

Дякуємо іншим гравцям ринку та конкурентному середовищу, яке нас підштовхує до нових інноваційних рішень, змушує нас мислити нестандартно.

Завдяки Вам ми ніколи не втрачаємо допитливості та постійно шукаємо найкращі можливості.

Keepexploring. Продовжуємо досліджувати.

17 років успішного ведення бізнесу в Україні